Paintball
Organizacja imprez paintball staje się coraz bardziej popularna. Do niedawna atrakcja ta zarezerwowana była głównie dla imprez firmowych (w związku z wysokim kosztem organizacji). W ostatnich latach sytuacja uległa jednak diametralnej zmianie. Kompleksowa organizacja imprezy paintball jest obecnie na wyciągnięcie ręki - dlatego też nasz zespół coraz częściej pojawia się jako atrakcja na różnego rodzaju wydarzeniach. Imprezy firmowe, wieczór kawalerski, krótki urlop z przyjaciółmi, urodziny, wycieczka klasowa, a nawet spotkanie ze znajomymi w piątkowy wieczór po całym tygodniu pracy - to tylko przykładowe okazje, gdzie paintball sprawdza się wyśmienicie. Organizacja tej niebanalnej atrakcji sprowadza się do złożenia zamówienia. Resztą zajmuje się już nasz zespół. 

Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę paintball praktycznie w każdym miejscu wskazanym przez klienta na terenie całego kraju.

Jura Adventure Team & Jura Paintball Silesia zajmuje się organizacją wszystkich odmian imprez paintball:

paintball leśny - najbardziej popularna forma rozgrywki. Odbywa się na specjalnie w tym celu wyznaczonym i dokładnie oznakowanym terenie leśnym. Doskonała forma rozgrywki dla graczy początkujących. Specjalnie dobrane scenariusze (słowo link do podstrony Scenariusze) gwarantują wspaniałą zabawę.

industrial paintball ? odmiana paintballa, rozgrywana najczęściej w opuszczonych obiektach przemysłowych i halach fabrycznych. Teren imprezy ograniczony do różnorodnej kubatury pomieszczeń i korytarzy.  Każdy uczestnik może poczuć takie same emocje jak żołnierz jednostki ?Grom?.

speedball ? sportowa odmiana gry paintball. Imprezy tego typu odbywają się na terenach otwartych (łąka, boisko itd.) przy wykorzystaniu specjalnego pola. Składa się ono z dmuchanych przeszkód o różnym kształcie (sześciany, ostrosłupy, walce) i rozmiarze. Szczególnie polecana odmiana paintballa w przypadku, gdy uczestnicy rozgrywki brali już udział w paintballu leśnym.