Imprezy firmowe

Jura Adventure Team

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy firmowe dla grup do 200 osób.

Każda oferta jest przygotowywana na indywidualne zamówienie w zależności od oczekiwań klienta, budżetu imprezy i jej celu. W oparciu o to ostatnie kryterium stworzyliśmy uniwersalny podział naszych imprez na:

-  Imprezy Integracyjne

-  Imprezy Team-Building

-  Imprezy Tematyczne

-  Pikniki firmowe

Zapraszamy również do zapoznania się z listą innych oferowanych przez nas atrakcji: 

- Nasze Atrakcje

- Imprezy Integracyjne

Tylko faktycznie zintegrowany zespół jest w stanie działać efektywnie i w pełni wykorzystywać swoje zdolności i możliwości. Organizowane przez nas imprezy integracyjne oraz imprezy motywacyjne są przygotowane właśnie po to, aby ten pożądany stan zapewnić. Każda przygotowana i przeprowadzone przez nas impreza firmowa wpływa pozytywnie na konsolidację grupy. Nasze scenariusze  opracowują specjaliści w zakresie HRM oraz psychologowie. Wszelkie zajęcia ekstremalne są tylko środkiem do osiągnięcia zasadniczego celu ? skutecznej i trwałej integracji zespołu. Uczestnikom projektu zapewniamy wysokie stężenie adrenaliny w krwiobiegu a ich pracodawcy wymierny i odczuwalny wkrótce efekt. Nasza firma, jako jedna z pierwszych na rynku korzystała ze wsparcia psychologów w zakresie przygotowywania scenariuszy skutecznych imprez integracyjnych i motywacyjnych.

Nasze imprezy przygotowujemy kompleksowo ? zajmujemy się nie tylko odpowiednim opracowaniem i przeprowadzeniem konkretnego eventu ? służymy również pomocą w znalezieniu odpowiedniego miejsca noclegowego czy organizacji transportu.

Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych atrakcji!

Wyślij zapytanie