Team
W skład zespołu pracującego przy naszych imprezach wchodzą ludzie różnych profesji i o odmiennych zainteresowaniach. Łączy ich jednak to, że każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Poniżej zamieszczamy krótkie biogramy grupy inicjatywnej naszej firmy. 

1. Anna Zębalska- Orman
 
Z wykształcenia i zamiłowania psycholog. Miłośniczka aktywnych forma spędzania wolnego czasu. Szczególnie lubi trekking w różnych odmianach, wspinaczkę skałkową i narty biegowe. W firmie pracuje nad opracowaniem scenariuszy imprez integracyjnych i imprez motywacyjnych  , logistyką , zajmuje się też kontaktami z klientem.

 2. Klaudia Orman
  Psycholog, miłośniczka wszelkich form turystyki , w szczególności motorowej. W firmie odpowiedzialna za kontakty z klientami, przygotowywanie scenariuszy imprez typu team-building, oraz imprez tematycznych. Ogólnie wulkan pomysłów i niespożyta energia.

3. Krzysztof Orman
  Z wykształcenia prawnik, przewodnik jurajski. Twórca i animator projektów Jura Paintball Silesia i Jura Off-Road Team. Osoba wielu talentów, zręczny organizator i niepoprawny pasjonat rosyjskiego żelaza (pojazdy terenowe opracowane i wykonane za naszą wschodnią granicą). Miłośnik historii regionu, współautor wydanej w 2008 roku książki ?Wielka Wojna na Jurze? W firmie zajmuje się wszystkim , co strzela i jeździ.

 4.Piotr Orman
  Prawnik, ojciec założyciel firmy JAT, przewodnik jurajski, przewodni po OPN. Koneser i smakosz najnowszej historii Jury ? autor wielu artykułów prasowych i opracowań dotyczących tego tematu. Współautor książki ?Wielka Wojna na Jurze?. Kierowca terenowy i pasjonat strzelectwa oraz broni białej. W firmie opracowuje scenariusze imprez typu outdoor, prowadzi zajęcia strzeleckie i inne.